Üllő | Rossmann
2020.12.01
Szakterület:
Logisztikai munkatárs
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő
Határidő:
2021.01.05

Rossmann - Komissió Csoportvezető

Feladatok
  • A csoportjához tartozó áruösszeállítók munkájának irányítása, motiválása
  • Kollégák napi munkafolyamatainak megszervezése, szükséges erőforrások megtervezése, beosztása
  • Közvetlen kapcsolattartás az áruátvétel, visszáru és kiszállítási területtel
  • Beszámolók készítése a raktári vezetők felé
  • Raktár-gazdálkodási rendszerben végzett adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban (raktári operáció és/vagy árukészlettel, áruellátással kapcsolatos területen) eltöltött legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása (5:45-22:15 között)
  • Ms office programok ismerete
  • Személyiség jegyek: vezetői készség, csapatjátékos, precíz, gyakorlatias személyiség
Előnyök
  • Felsőfokú (OKJ-s) logisztikai szakirány
  • Gépkezelői jogosítvány (OKJ)
  • Idegen nyelvtudás (angol/német)
  • Magasabb szintű Excel tudás
  • Raktár irányítási rendszer ismeret
  • Azonnali kezdés
  • Drogériai termékismeret
Amit kínálunk
  • Versenyképes teljesítményarányos bérezés
  • Stabil munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi települések több pontjáról: Budapest (Határ úti indulás), Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Dánszentmiklós, Nyáregyháza, Csévharaszt, Vasad, Pilis, Monorierdő, Monor, Péteri, Vecsés, Üllő.
Szükséges dokumentumok
  • Önéletrajz