Budapest | Rossmann
2020.12.01
Szakterület:
Értékesítési munkatárs
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő
Határidő:
2021.01.05

Rossmann - Boltvezető helyettes - X. Árkád üzletház

Feladatok
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése
  • kollégák irányítása, szoros együttműködés a boltvezetővel, terület vezetővel
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • időszakos árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés
  • kasszázás, takarítási feladatok
Elvárások
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
Előnyök
  • kiskereskedelmi / drogériai tapasztalat
  • kereskedelmi / boltvezetői szakképesítés
Amit kínálunk
  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség,szakmai betanulási program,
  • hosszú távú, stabil céges háttér
Szükséges dokumentumok
  • Önéletrajz