Üllő | Rossmann Magyarország Kft.
2022.09.08
Szakterület:
Pénzügyi munkatárs
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő
Határidő:
2022.11.06

Rossmann - Tárgyieszköz specialista

Feladatok

  • Analitikus könyvelés (tárgyieszköz-nyilvántartás) előkészítése, kontírozás, időszak végén feladások készítése
  • Tárgyieszköz leltár készítése – Te leszel, aki két évente a teljes bolthálózatunk aktív tárgyieszközeit egyezteted.
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi zárások előkészítése - Riportjaiddal, visszajelzéseiddel segíted az adatalapú döntéshozatalt.
  • Bejövő és kimenő számlákkal kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése – Ezzel támogatod az osztály napi munkafolyamatait és biztosítod a teljesség elvének megvalósulását.
  • Főkönyvi és folyószámla könyvelési tételek könyvelése – Az eltérések felkutatásával -a valódiság elvét követve- az adatokat hitelt érdemlően tudod megjeleníteni a könyvelésben.
  • Pénzügyi osztály napi folyamataiban való aktív részvétel

Elvárások

  • Pénzügyi ügyintézői szakirányú végzettséget
  • Analitikus szemléletmódot
  • Irodai alkalmazások ismeretét (Excel, Word)
  • Precíz és önálló munkavégzést

Előnyök

  • Unit4 Financials rendszer ismerete – Természetesen, amennyiben ez a rendszer ismeretlen számodra, megtanítunk a használatára.
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol nyelvtudás – Örülünk, ha a külföldi számlákból is bízhatunk rád néhányat.
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • Alapos betanítást és folyamatos támogatást – Ha elakadsz valamiben, együtt lépünk tovább és eddigi szakmai tapasztalatainkat megosztjuk veled.
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • Sokszínű feladatkört – Munkád során betekintést nyersz a teljes pénzügyi csapat munkájába, a társosztályokkal együttműködsz, elemzel, egyeztetsz, kimutatásokat készítesz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Rugalmasságot – A betanulásod után heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Laptopot és céges telefont magánhasználatra is.
  • Munkába járási támogatást vagy Budapestről céges busz használatát.
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben.
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot.
  • Céges rendezvényeket és tréning lehetőségeket.
  • Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és heti rendszerességgel gyümölcsöt.

Szükséges dokumentumok

  • Önéletrajz