Üllő | Rossmann Magyarország Kft.
2022.05.10
Szakterület:
Marketinges munkatárs
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő
Határidő:
2022.11.06

Rossmann - Call Center - ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Bejövő ügyféltelefonok és írásos megkeresések fogadása, az ügyfelek tájékoztatása, segítségnyújtás, problémamegoldás, panaszkezelés ügyfélszolgálati szoftver használatával
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Beérkező megkeresésekkel kapcsolatos adminisztráció kezelése

Elvárások

  • Egy hónapra előre meghatározott beosztással, több műszakos munkarend vállalása
  • 1-3 év ügyfélkezelés/call center területén szerzett tapasztalat
  • Erős digitális affinitás (ügyfélszolgálati szoftverek használatához)
  • Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, felelősségteljes, lelkes, lendületes kollégát keresünk
  • Pozitív ügyfélközpontú gondolkodást, aki határozott kommunikatív személyiség, jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy üzemanyag támogatást adunk
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • Biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Időnként bulizni és sportolni járunk
  • Folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)

Szükséges dokumentumok

  • Önéletrajz