Üllő | Rossmann Magyarország Kft.
2021.09.27
Szakterület:
Beszerzési munkatárs
Foglalkoztatás:
Teljes munkaidő
Határidő:
2021.11.01

Rossmann - Üzleti elemző

Feladatok

  • Az üzleti igények megértése, a piac változásainak követése.
  • Az üzleti követelmények naprakészen tartása, dokumentálása, elemzése.
  • A követelmények ésszerűsítése, a teljes kollektíva számára érthetővé tétele.
  • Riporting és elemzési folyamatok átgondolása és javaslattétel hatékonyság növelésre
  • A beszerzési területtel kapcsolatos KPI-ok kimutatása, elemzése.
  • Funkcionális szabályozások létrehozása új rendszerekhez és folyamatokhoz.
  • Együttműködés a beszerzési osztállyal.
  • Ad hoc és állandó riportok készítése a beszerzés részére, napi kapcsolattartás a beszerzési vezetővel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiskereskedelmi/multinacionális tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 1-3 év kontrolling tapasztalat
  • Kiemelt szintű Excel ismeret
  • SQL ismeret
  • Stratégiai, projekt alapú gondolkodás, erős együttműködési képesség

Előnyök

  • Pénzügyi végzettség
  • VBA ismeretek
  • IT gyakorlati ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Laptop, mobiltelefon

Szükséges dokumentumok

  • Önéletrajz